Мікроволокно або, як його частіше називають, микрофібра, це продукт високих технологій, що прийшли у наш побут. Виготовляють мікрофібру із ниток поліестеру. Уявіть собі товщину нитки довжиною 9000м і вагою 1г. При чому, ця нитка по всій довжині розділена ще на вісім частин.

Завдяки таким мікронадрізам в тканині виникає мікрокапілярний ефект. Якщо згадаєте курс шкільної фізики, то стає зрозуміло чому ця тканина прекрасно втягає в себе всі забруднення: від звичайного побутового бруду до мікроорганізмів і бактерій. Точно в такиий же спосіб природні капіляри рослин висмоктують із грунту вологу і  розчинені в ній поживні речовини.

 

Промисловий випуск серветок із мікрофібри налагодили шведи. Тому в світі ці вироби подекуди стали називати «шведськими серветочками».

 

Як ви уже зрозуміли, серветки із мікроволокна призначені для прибирання. Їхні властивості достойно оцінили і власники автомобілів. Адже цією серветкою можна ефективно очистити і відполірувати всю поверхню салону. Серветка не тільки втягує бруд, вона його дуже надійно утримує. При цьому поверхня набуває антистатичних властивостей, і частинки пилу на неї  менше притягуються.

Серветкою можна очищати панель приладів, поверхні із шкіри і вінілу, а також скло.

Прибирання салону автомобіля принесе вам задоволення, якщо у вас будуть серветки із мікрофібри.

Можна довго описувати перевагу цієї серветки, але достатньо раз потримати її в руках, протерти нею любу поверхню, щоб відкрити для себе нове відчуття чистоти.


Select spelling error with your mouse and press Ctrl+Enter!